Kredyt hipoteczny Świnoujście – bezpłatna pomoc

 

Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Świnoujściu. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy jako doradca kredytowy. Pomogłem w finalizacji ponad 1000 spraw kredytowych na różne cele – zakup mieszkania, budowa domu, remont, wykończenie czy zakup działki budowlanej również w Świnoujściu. Moje usługi są bezpłatne, nie pobieram prowizji od klientów.

 

Doradca kredytowy Świnoujście, kredyt hipoteczny

 

Doradca kredytowy Świnoujście

 

Biuro, w którym pracuje mieści się w Szczecinie. Obsługuję jednak klientów z całego województwa zachodniopomorskiego, również ze Świnoujścia. Konsultacja kredytowa może odbyć się również zdalnie (zdalna konsultacja kredytowa). Możemy wówczas, zanim dojdzie do spotkania, przeliczyć zdolność kredytową, ustalić najlepszą formę finansowania, omówić najważniejsze kwestie dotyczące kredytu hipotecznego, ustalić listę wymaganych dokumentów oraz wybrać najkorzystniejsze oferty kredytów hipotecznych. Złożenie wniosku o kredyt hipoteczny będzie musiało odbyć się już osobiście i wówczas możemy spotkać się albo w moim biurze w Szczecinie, Świnoujściu albo w dowolnym innym ustalonym wcześniej miejscu.

 

Doradca finansowy Świnoujście – zakres działania

 

Pracując jako pośrednik kredytowy pomagam klientom w uzyskaniu najlepszego finansowania. Zajmuję się kredytami różnego typu – hipoteczne (mieszkaniowe), gotówkowe lub firmowe. Specjalizuję się jednak w kredytach hipotecznych. Profesja, którą wykonuje określana jest różnymi nazwami i często można spotkać się z określeniami takimi jak: doradca kredytowy, doradca finansowy Świnoujście czy ekspert kredytowy. Ustawa z 2017 roku reguluje kwestie nazewnictwa (Więcej –> o ustawie o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami ). Dla klienta najważniejszą kwestią jest fakt, że usługi pośrednictwa kredytowego są bezpłatne dla klientów.

 

Etapy współpracy z doradcą kredytowym:

 

 1. Zdolność kredytowa  – w zakresie pracy doradcy kredytowego jest po pierwsze ustalenie czy dany kredyt jest możliwy poprzez sprawdzenie zdolności kredytowej. Na spotkaniu wyliczana jest wysokość kredytu jaką można otrzymać po wprowadzeniu danych dotyczących dochód oraz zobowiązań. Zdolność kredytowa w zależności od banku może być różna, a różnice bywają duże.
 2. Wybór najlepszej oferty kredytu – kolejną kwestią jest pomoc w wyborze najlepszego kredytu. Analizowane są wszystkie parametry kredytu takie jak oprocentowanie (marża), koszty jednorazowe (np. prowizja), koszty dodatkowe (np. ubezpieczenie na życie) czy czas analizy wniosku.
 3. Pomoc w skompletowaniu dokumentów – aby złożyć wniosek kredytowy należy zgromadzić dokumenty dotyczące dochodów oraz celu kredytu / zabezpieczenia. Rolą doradcy finansowego jest pomoc w skompletowaniu tych dokumentów. W wielu kwestiach pośrednik kredytowy może zorganizować dokumenty we własnym zakresie (np. dokumenty od dewelopera)
 4. Przyjęcie wniosku i nadzorowaniu procesu kredytowego – wnioski kredytowe przyjmowane są przez doradcę kredytowego i przez niego wysyłane są do banku. Rolą pośrednika kredytowego jest nadzorowanie procesu, stały kontakt z bankiem i klientem, uzupełnianie dokumentacji itd. Doradca finansowy zajmuje się wnioskiem do czasu wydanie przez bank ostatecznej decyzji kredytowej
 5. Omówienie umowy kredytowej – ostatnim etapie jest wspólne omówienie umowy kredytowej. Podpisanie i uruchomienie kredytu następuje już w banku

 

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane pomocą w uzyskaniu kredytu w Świnoujściu. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i pomogę w procesie kredytowym.

 

Osoby zainteresowane pomocą w uzyskaniu kredytu zapraszam do kontaktu –> KONTAKT

Kredyty Hipoteczne
 • Mieszkaniowe
 • Na dowolny cel
 • Konsolidacyjne
 • Firmowe
Kredyty gotówkowe
 • Na dowolny cel
 • Konsolidacyjne
 • Szybka decyzja
 • Na realizację marzeń
Kredyty firmowe
 • Inwestycyjne
 • Obrotowe
 • Ze wsparciem z Unii
 • Leasing, factoring
Ubezpieczenia
 • Na wypadek śmierci
 • Od wypadków
 • Rodzinne
 • Z funduszem