Doradca kredytowy stargardKredyt hipoteczny Stargard – bezpłatna pomoc

 

Bezpłatnie pomogę o w uzyskaniu kredytu. Pracując przez kilkanaście lat jako doradca kredytowy pomogłem swoim klientom w uzyskaniu ponad 1000 kredytów różnego typu na różne cele. Wielokrotnie pomagałem również klientom ze Stargardu. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych pomagając finansować np. zakup mieszkania, budowę domu, działki budowlanej lub remont nieruchomości. Moje usługi są bezpłatne, nie pobieram prowizji od klientów!

 

Doradca kredytowy Stargard

 

Moje biuro mieści się w Szczecinie jednakże pracując jako doradca kredytowy obsługuję klientów z całego województwa zachodniopomorskiego, również ze Stargardu. Początkowo konsultacja kredytowa może odbyć się na odległość (zdalna konsultacja kredytowa). Na wcześniej umówionym zdalnym spotkaniu (przez telefon, Skype lub inny komunikator) ustalimy najważniejsze kwestie dotyczące kredytu w tym jego przeznaczenie, przeliczymy zdolność kredytową, ustalimy listę potrzebnych dokumentów, a następnie przedstawię najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Złożenie wniosków kredytowych będzie musiało odbyć się osobiście i wówczas możemy umówić się na spotkanie u mnie biurze, u klienta w Stargardzie lub dowolnym innym ustalonym wcześniej miejscu.

 

Doradca finansowy Stargard – jak wygląda współpraca?

 

Praca, którą wykonuje określana jest w różny sposób. Spotkać się można z takimi określeniami jak np. doradca kredytowy, doradca finansowy Stargard, pośrednik kredytowy czy ekspert kredytowy lub ekspert finansowy. Zwykle w ten sposób określana jest jednak ta sama profesja. Kwestię tą reguluje ponadto ustawa z roku 2017  (o ustawie o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami ). Dla klienta najważniejszą informacją jest fakt, że usługi doradcy kredytowego i pośrednictwa są bezpłatne.

 

Rolą doradcy kredytowego jest znalezienie najlepszego finansowania czyli najlepszego kredytu. Do przeanalizowania jest zwykle kilkanaście banków, a dodatkowo każdy z nich najczęściej ma kilka ofert. Bez doświadczenia i czasu z pewnością taki wybór nie jest łatwy. Ponadto trzeba mieć na uwadze, że nie każdy bank ma swój oddział w Stargardzie. Nie oznacza to jednak, że nie można zaciągnąć kredytu w banku, który nie ma swojej placówki w Stargardzie na zakup lub budowę nieruchomości w tym mieście! Często oferty takich banków są najkorzystniejsze.

 

Etapy współpracy z ekspertem kredytowym

 

Pracę pośrednika kredytowego można podzielić na kilka wyraźnych etapów. Poniżej najważniejsze z nich:

 

 1. Sprawdzenie zdolności kredytowej  –  doradca kredytowy przede wszystkim musi sprawdzić czy uzyskanie kredytu jest możliwe wyliczając zdolność kredytową. Jej wysokość może być różna w zależności od banku i sytuacji klienta, a różnice bywają bardzo duże.
 2. Cel i zabezpieczenie – po sprawdzeniu zdolności kredytowej kolejnym etapem jest omówienie celu i zabezpieczenia kredytu hipotecznego. Pomoże to w znalezieniu najlepszej formy finansowania, ustaleniu planu działania i wybrania najkorzystniejszego banku
 3. Znalezienie najlepszego kredytu  – mając informacje dotyczące zdolności, celu i zabezpieczenia kredytu można przejść do znalezienia najlepszej oferty kredyt hipotecznego. Zwykle do przeanalizowania jest kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt ofert kredytów!
 4. Skompletowanie dokumentów –  rolą doradcy kredytowego jest również pomoc w zebraniu kompletu wymaganych dokumentów. Są wśród nich zarówno dokumenty dotyczące dochodów, jak i zabezpieczenia czy celu kredytu. Z pomocą doradcy finansowego z pewnością jest znacznie łatwiej.
 5. Przyjęcie wniosku i nadzór nad procesem kredytowym– doradca kredytowy zajmuje się wnioskiem od złożenia do momentu podpisania przez klienta umowy kredytowej. Oznacza to, że cały proces kredytowy jest pod opieką i nadzorem pośrednika kredytowego. Kluczowa jest tu odpowiednia komunikacja i skuteczna reakcja na ewentualne problemy tak aby proces kredytowy przebiegał możliwe płynnie i szybko
 6. Umowa kredytowa, omówienie – po otrzymaniu decyzji kredytowej ostatnim etapem przed podpisaniem umowy kredytowej w banku jest jej sprawdzenie (czy nie ma błędów) i omówienie. Jeśli klient sobie tego życzy to doradca kredytowy może być również obecny podczas podpisywania umowy w banku

 

Zapraszam do współpracy. Pomogłem wielu klientom ze Stargardu w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Proszę o kontakt również osoby, które mają już oferty kredytów. Wspólnie sprawdzimy czy możliwe jest uzyskanie lepszego finansowania.

Kredyty Hipoteczne
 • Mieszkaniowe
 • Na dowolny cel
 • Konsolidacyjne
 • Firmowe
Kredyty gotówkowe
 • Na dowolny cel
 • Konsolidacyjne
 • Szybka decyzja
 • Na realizację marzeń
Kredyty firmowe
 • Inwestycyjne
 • Obrotowe
 • Ze wsparciem z Unii
 • Leasing, factoring
Ubezpieczenia
 • Na wypadek śmierci
 • Od wypadków
 • Rodzinne
 • Z funduszem